KURUMSAL

Biz Kimiz

Kalitenin kimyası sloganı ile yola çıkan firmamız 2017 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. 2018 yılında Tekstil Boyaları ve 2019 yılında Tekstil yardımcı kimyasalları alanına giriş yaptık ve ürün gamımızı genişlettik. Yine 2019 yılında tekstil sektörünün su geri kazanımı ve çevreci politikamız doğrultusunda Su Kimyasalları sektöründe de faaliyet göstermeye başlamış bulunmaktayız.

Tekstil Yardımcı Kimyasalları, Temel Kimyasallar, Tekstil Boyaları, Su Kimyasalları, Yapı Kimyasallar, Kâğıt Kimyasalları ve Softonend markamız adı altında Endüstriyel Temizlik Ürünleri ile kimya sektöründe hizmet vermekteyiz.

Bünyemizde bulunan geniş kapsamlı Ar-Ge laboratuvarımız, partnerlerimizin laboratuvarları ve anlaşmalı olduğumuz üniversite laboratuvarlarını kullanarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

 Redteks Kimya olarak, temellerimizi müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş, ürün kalitesi ve hizmet anlayışı ile kimya sektöründe yurt içi ve yurt dışında tercih edilen firmalar arasındaki konumumuzu daha ileri taşımayı hedefliyoruz.

Sürekli büyüyen genç ve dinamik çalışan kadromuz ile kalitemizden ödün vermeden müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

WHATSAPP
DESTEK HATTI

İhtiyaçlarınız için
en iyi fiyat garantisi

Hemen Whatsapp Hattımızdan bizimle iletişime geçip teklif alınız .

+90 545  733 83 57